NEREZOVÉ-VÝROBKY.CZ

M a t e r i á l y V ý r o b a

G a l e r i e

O nás
Nabízíme
Obchod
Reference
Kontakt
٭  Novinky  ٭
Hledej
Naše motto: Kvalita je když se k nám vrací spokojený zákazník, ne výrobek!
по-русски
english
deutch
česky

    O nás     |     Nabízíme     |     Obchod     |     Reference     |     Kontakt     |     Kde nás najdete     |     Hledej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 i n f o @ n e r e z o v e - v y r o b k y . c z

 

 

 

 

 

 

 

 

© Peterswebdesign 2011

Výroba

 

Svařování  - Metoda MIG/MAG –je prováděno na moderních svařovacích agregátech firmy EWM . Svařujeme oceli konstrukční, nerezové a hliníkové.

 

Svařování  - Metoda TIG AC/DC

• Svařování TIG AC střídavý proud: Hliník a hliníkové slitiny!

• Svařování TIG DC stejnosměrný proud: Nelegované, nízko a vysoce legované oceli, niklové slitiny, měď a speciální materiály

 

Kondenzátorové navařování svorníků z nelegované a nerez oceli.

 

Obrábění kovů - frézování, broušení, soustružení z konstrukčních ocelí, nerezu, hliníku, mosazi, mědi apod.

 

Laserové řezání – je ve srovnání s klasickými strojírenskými technologiemi vždy výhodné z hlediska úspor nákladů na finální výrobek. Opracování tenkého a silného plechu na laserové technice firmy TRUMPF. Typ stroje TRUMATIC L 3030 s řízením SINUMERIK 840D. Konstrukční a stavební ocel do 20 mm. Nerezová ocel do 12 mm. Rozměr pracovního stolu 1500x3000 mm.

 

Plazmové řezání - nabízíme přesné řezání na CNC plazmovém stroji Vanad Proxima Kompakt se zdrojem Hypertherm HP130.  Jedná se o vysoce výkonný řezací stroj, který se řadí mezi nejmodernější plazmové technologie současnosti. Díky stroji jsme schopni vysoké kvality řezu, která je u silnějších materiálů srovnatelná s laserem. Řezání konstrukční oceli do tloušťky 30 mm. Rozměr pracovního stolu 2000x6000 mm.

 

Děrování, ohýbání, stříhání - děrování a vysekávání provádíme na numericky řízeném děrovacím a vysekávacím lisu TECNUMERIK 30 c.s.m. italské firmy Tecnology Italiana. Pomocí stroje jsme schopni vysekávat kruhové otvory (a jakýkoliv další vepsaný geometrický útvar) o průměru v rozpětí 1 až 100 mm, na zvláštní požadavek i o průměru větším. Jsme také schopni zpracovat tvary specielní (mnohonásobné děrování, tvary k přetvoření) podle požadavků zákazníka. Maximální tloušťka plechu pro vysekávání je 3,00 mm, šířka 1000 mm a délka 3000 mm. Ohýbání plechů provádíme na ohraňovacím lisu TruBend 5170 firmy TRUMPF. Jde o velice přesné ohýbání jak dlouhých ohybů tak úzkých úhlů, možnost ohýbání i silných plechů do tloušťky 10,00 mm, pracovní délka 3000 mm. Plechy stříháme na hydraulických nůžkách do tloušťky 6,00 mm, střižná délka je 3000 mm. Pro ohýbání plechů menších rozměrů používáme ohraňovací lis od firmy SAFAN.

 

Lisování  - lisování provádíme na hydraulických lisech, výstředníkových lisech, používáme stroj na lisování šroubů, matic a sloupků do tenkých plechů.

 

Broušení, leštění až do vysokého lesku

 

Ručně i strojově.

 

Povrchová úprava

 

Lakování, komaxit , galvanické a žárové zinkování, chromování apod.

 

Montáž

 

Montáž provádíme u námi dodaných výrobků na požádání.

 

Balení a doprava

 

Dle dohody se zákazníkem.

 

Navštivte naši galerii, kde je možné vidět, jakou technologii k výrobě používáme.